Chcę założyć zbiórkę

Nasza misja

Naszą misją jest zbieranie środków dla potrzebujących. Zapewniamy nowoczesną platformę, która łączy darczyńców z fundacjami. Dzięki nam informacja o Twojej działalności dotrze do większej grupy odbiorców, zapewniamy także bezpieczeństwo w zakresie dokonywanych wpłat.

Wierzymy, że wspólnie możemy osiągnąć więcej. Udostępniamy nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają zbieranie środków na działalność fundacji. Na każdym etapie zachęcamy do aktywnego promowania zbiórek w Internecie – m.in. z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Nie musisz się obawiać – zawsze możesz liczyć na nasze doradztwo i pomoc.

Jak założyć konto?

Wypełnij formularz, a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez kolejne kroki – rejestracja w naszym serwisie jest prosta, a na każdym etapie zapewniamy niezbędne wsparcie.

Załóż konto

Kto może założyć konto?

Współpracujemy tylko z zarejestrowanymi w Polsce fundacjami. Dzięki temu dajemy naszym użytkownikom pewność, że ich pieniądze trafią we właściwe ręce.

Ile to kosztuje?

Założenie konta i dodanie nowej zbiórki jest całkowicie bezpłatne. Pobieramy niewielką prowizję od zrealizowanych wpłat, a środki te przeznaczamy na pokrycie kosztów operatora płatności, utrzymanie serwisu oraz promocję – także Twojej akcji. Nasza prowizja należy do najniższych na rynku!

Jak dodać nową zbiórkę?

Po zakończeniu procesu weryfikacji i aktywacji konta, otrzymasz dostęp do panelu służącego m.in. do zakładania nowych zbiórek. Dzięki temu nowe akcje możesz tworzyć na bieżąco – zawsze wtedy, gdy wymaga tego potrzeba.

Kiedy pieniądze trafią na konto mojej fundacji?

Wszystkie współpracujące z nami fundacje posiadają indywidualne konta w systemie operatora płatności – Dotpay. Nie trzymamy przekazywanych pieniędzy na naszym koncie – trafiają one bezpośrednio do fundacji. W związku z tym, to Ty decydujesz kiedy zebrane pieniądze zostaną wypłacone.

W jaki sposób promujecie prowadzone akcje?

Przede wszystkim staramy się to robić wspólnie z fundacjami. Wykorzystujemy w tym celu media społecznościowe, gdzie nasze działania śledzi kilka tysięcy osób, a liczba ta wciąż rośnie. Każdorazowo planujemy działania promocyjne w taki sposób, aby o akcji dowiedziało się jak najwięcej osób.

Ile osób odwiedza Wasz serwis?

Co miesiąc liczba naszych użytkowników rośnie. W październiku zanotowaliśmy czterokrotny wzrost liczby wizyt w porównaniu do września!

Jak mogę się z Wami skontaktować?

Formularz kontaktowy jest dostępny TUTAJ

Pomagamy razem?

Założ konto i pomagaj razem znami.

Dziękujemy

Nasz konsultant skontaktuje się z tobą w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Lubisz pomagać?

Polub nasz fanpage i dołóż swoją cegiełkę do promowania pomocy.