Jak to działa?

Chcę założyć zbiórkę

Jeśli reprezentujesz fundację, możesz bezpłatnie założyć zbiórkę. Założ bezpłatnie konto i wspomagaj razem z nami.

Sprawdź szczegóły

Poznaj nasze zasady

  • Nie przechwoujemy Twoich pieniędzy

    Twoje pieniądze trafiają prosto do potrzebujących, nie są trzymane na naszych kontach.

  • Wieloetapowa weryfikacja fundacji

    Wszystkie fundacje działające w naszym portalu przechodzą wieloetapową weryfikacją wiarygodności, abyś był pewnny że Twoje pieniądze na pewno trafią do potrzebujących.

  • Wspomaganie to nasza misja

    Naszym prioryterem jest wspomaganie potrzebujących, jeśli znasz fundację która może być zainteresowana rozwinięciem swojej działalności, koniecznie nas o tym powiadom, TUTAJ

Czy wiesz, że...

Serwis wspomagam.com, powstał wyłącznie przy udziale prywatnych środków kilku osób z dobrym sercem. Naszą misją jest wspomaganie potrzebujących i robimy to wszystko w ramach naszego wolnego czasu, a serwis rozwijamy z własnych środków. Jeśli chcesz nas wspomóc i dołożyć swoją cegiełkę do naprawy świata, pamiętaj aby podczas wpłaty zostawić mały procent kwoty na wsparcie portalu.
Chcesz się dowiedzieć więcej na temat twórców portalu?

Sprawdź najpopularniejsze pytania

1

W jaki sposób mogę dokonać wpłaty?

To bardzo proste! Wybierz akcję, którą chcesz wspomóc, a następnie kliknij w przycisk „Wspomóż zbiórkę”. W kolejnym kroku określ wysokość kwoty, którą chcesz przekazać i dokonaj wpłaty ze swojego konta bankowego.
2

Jak jeszcze mogę pomóc?

Zachęcamy do udostępniania informacji o prowadzonych przez nas zbiórkach w mediach społecznościowych – np. na Facebooku. Możesz także polubić nasz fanpage – dzięki temu będziesz na bieżąco z prowadzonymi przez nas działaniami.
3

Co oznacza opcja „wsparcie serwisu wspomagam.com”?

Naszą misją jest wspieranie fundacji w zbieraniu środków dla potrzebujących - chcemy rozwijać naszą platformę i docierać do coraz większej liczby użytkowników. Dlatego podczas wpłaty istnieje możliwość przekazania dodatkowej kwoty na rozwój serwisu – w wysokości 5% lub 10% kwoty przekazywanej fundacji. Oczywiście nie jest to obowiązkowe! Jeżeli chcesz przekazać środki tylko dla wybranej fundacji, to skorzystaj z opcji „0%”.
4

Gdzie trafiają moje pieniądze?

Pieniądze trafiają bezpośrednio na rachunek fundacji. Nasz serwis jest wyłącznie platformą umożliwiającą łączenie fundacji z tymi, którzy chcą pomagać. Kwota, którą przekażesz fundacji jest w 100% przekazywana na jej indywidualne konto rozliczeniowe.
5

Kiedy moja wpłata zostanie przekazana fundacji?

W przypadku przelewów on-line środki trafiają na konto fundacji niemal natychmiast. W przypadku przelewów tradycyjnych proces ten może potrwać dłużej, dlatego zachęcamy do korzystania z opcji szybkich płatności.
6

>Jak mogę dowiedzieć się, na co zostały wykorzystane moje pieniądze?

Na stronie konkretnej akcji możesz sprawdzić postęp zbiórki oraz przeczytać na co zostaną przeznaczone środki. Jak tylko otrzymamy od fundacji informację o spożytkowaniu zebranych środków – opublikujemy tę informację na stronie danej akcji.
7

W jaki sposób mogę skontaktować się z fundacją?

Na stronie każdej akcji znajduje się formularz kontaktowy – aby z niego skorzystać kliknij w przycisk „Zadaj pytanie”.
8

Czy mogę dokonać wpłaty anonimowo?

Tak, przed wysłaniem przelewu, możesz zdecydować czy Twoja wpłata ma być anonimowa, czy chcesz się pod nią podpisać.
9

Jaką kwotę mogę wpłacić.

Nie ma limitu kwoty, którą możesz wpłacić. Ze względów technicznych minimalna kwota to 1 zł.
10

Czy dokonywanie wpłat jest bezpieczne?

Oczywiście, że tak! Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa, dlatego obsługą płatności zajmuje się Dotpay, który posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.
11

Czy można dokonać wpłaty kartą kredytową?

Możliwość dokonywania wpłaty z rachunku karty kredytowej jest stopniowo udostępniana dla poszczególnych fundacji. W tym momencie każdą akcję można wspomóc przelewem z około 20 banków, a wśród dostępnych metod płatności znajdują się także przekaz pocztowy czy płatności mobilne.
12

Czy warto założyć konto w Waszym serwisie?

Serdecznie do tego zachęcamy! Dzięki temu będziesz na bieżąco z prowadzonymi przez nas działaniami i jako pierwszy skorzystasz z nowych funkcjonalności, które planujemy dla naszych użytkowników.
13

Kto może organizować zbiórki na Waszej platformie?

Współpracujemy tylko i wyłącznie z zarejestrowanymi w Polsce fundacjami. Przed nawiązaniem współpracy każdorazowo weryfikujemy naszych partnerów, aby mieć pewność, że Twoje wsparcie trafi we właściwe ręce.
14

Jak mogę się z Wami skontaktować?

Formularz kontaktowy jest dostępny TUTAJ

Lubisz pomagać?

Polub nasz fanpage i dołóż swoją cegiełkę do promowania pomocy.