Zdobywaj odznaki i pomagaj na swój sposób!

Pomaganie innym to bezinteresowny odruch, który powoduje, że świat staje się lepszy. Doskonale to rozumiemy - sami jesteśmy bardzo zaangażowani w dobre uczynki. Oprócz satysfakcji proponujemy naszym użytkownikom także odznaki - symboliczne potwierdzenie dobra, które stało się możliwe dzięki ich udziałowi.

Jak to działa?

Na platformie wspomagam.com połączyliśmy mechanizm grywalizacji z ideą dobroczynności. Przy okazji dokonywania wpłat na rzecz fundacji, które realizują ważne projekty charytatywne i społeczne, nagradzamy użytkowników punktami, a te z kolei przekładają się na odznaki.

Nasi użytkownicy dokonali już dziesiątek wpłat i dlatego w ramach podziękowania stworzyliśmy program zdobywania osiągnięć. Wejdź na stronę główną naszego serwisu, zobacz kto aktualnie potrzebuje Twojej pomocy, załóż konto i... gotowe! Pokaż naszej społeczności, jak dobre uczynki zmieniają świat!

Załóż konto i zacznij zabawę!

Jaką odznakę możesz otrzymać za pomaganie innym?

Przygotowaliśmy dla naszych użytkowników wiele różnorodnych odznaczeń, bo wiemy, że każdy pomaga na swój sposób - w zależności od indywidualnych możliwości. Poniżej znajdziesz kilka przykładów:

  • bywalec dla tych, którzy są na bieżąco i często logują się w naszej platformie
  • komentator dla tych, którzy komentują prowadzone przez nas akcje
  • udostępniacz dla tych, którzy dzielą się informacjami o nowych akcjach na Facebook-u
  • wspomagacz dla tych, którzy finansowo wspierają prowadzone akcje

Jak otrzymać odznakę?

Przede wszystkim zachęcamy do rejestracji na naszej platformie - to pierwszy krok w drodze do oznaki bywalca. Oprócz tego serdecznie zachęcamy do wspierania akcji, które prowadzą współpracujące z nami fundacje. Nie czekaj i już dziś dołącz do nas - wspieraj potrzebujących i zdobywaj odznaki!

Załóż konto i zacznij zabawę!

Lubisz pomagać?

Polub nasz fanpage i dołóż swoją cegiełkę do promowania pomocy.